Agnieszka Frąckowiak

Funkcja i forma to dwa nierozłączne elementy każdego projektu. Mebel powinien zapewnić komfort, mieć intrygującą formę i musi być szyty na miarę użytkownika. Kolor, detal i faktura muszą ze sobą współgrać. Tak powstają projekty z piętnem ponadczasowości.


Anna Sarnecka

Zajmuję się tematem mebli od kilku dobrych lat, przez ten cały ten czas obserwując tak polski, jak i światowy rynek branży meblowej. Na chwilę obecną dysponujemy sporym potencjałem wiedzy, doświadczenia oraz pomysłów i zaczynamy z tego świadomie korzystać.
Sama również, podczas projektowania, kieruję się zdobytym doświadczeniem. Tworząc nową
formę skupiam się równolegle nad przyszłym zastosowaniem mebla jak i jego estetyką. Zawsze poszukuję drobnych szczegółów, których dopracowanie podkreśla wyjątkowość projektu i nadaje mu wyraźny, niepowtarzalny charakter.


Biuro Kreacja
Dorota Terlecka i Sylwia Kowalczyk-Gajda

Młody team projektowy z Trójmiasta.
Pozytywna energia, radość z wykonywanego zajęcia, radość z życia.
Projektowanie to sposób na życie, szczególnie gdy ma się twórcze podejście do codzienności nie zawsze kolorowej, czasami w odcieniu szarości. Satysfakcja z wpływania na rzeczywistość nawet w niewielkim stopniu, po prostu projektowanie jako styl życia. Projektantkami są codziennie i na co dzień.


Copyright © ISTE 2012
facebook