Naklejki reklamowe – do czego przydają się w firmie?

Prowadząc firmę, warto sięgać po różne sposoby komunikacji z klientem oraz korzystać z okazji do zareklamowania swoich usług na wielu polach. Ciekawym narzędziem do wykorzystania w tym celu są naklejki firmowe, do których stworzenia używane są folie do zadruku. Gdzie możesz je zastosować, by skutecznie promowały Twoją firmę? Sprawdź!

Naklejka firmowa to nie tylko etykieta

Naklejki samoprzylepne mogą pełnić różne funkcje. Najpopularniejsza z nich to informacyjna, która wyraża się w produkcji różnego rodzaju etykiet. Nie ma jednak sensu ograniczanie się do wykorzystania naklejek tylko w tym jednym charakterze. Tym bardziej w czasach, gdy nietrudno znaleźć drukarnię oferującą zarówno same folie do zadruku na sprzedaż, jak i usługę wykonania gotowych naklejek. Można użyć ich do oklejania gadżetów firmowych lub katalogów. W sklepach internetowych naklejki są świetnym sposobem ozdobienia przesyłek. Mogą być również rozdawane na targach i konferencjach branżowych. Folie magnetyczne są natomiast często używane na firmowych samochodach. Naklejka firmowa nie musi więc wcale być nudną etykietą produktową! Może zawierać logo, grafikę reklamową, firmowy slogan czy cokolwiek innego sobie wymarzysz.

Folie do zadruku – prosty sposób na naklejki firmowe

Folie do zadruku to idealne podłoże do wydrukowania praktycznie dowolnej grafiki, która ma stać się później Twoją firmową naklejką. Dzięki temu, że można je z łatwością zakupić u producentów tworzyw sztucznych, tworzenie naklejek jest niezwykle proste. Wysokiej jakości folia pozwala nie tylko na świetne odwzorowanie kolorów, ale też na zachowanie przez wiele lat idealnej przyczepności każdej naklejki. Folie do zadruku występują w wielu rodzajach. Znaleźć można folie białe i transparentne, błyszczące i matowe, a nawet folie magnetyczne. Na rynku dostępne są też piękne folie złote i srebrne. Pozwalają one drukarniom na tworzenie naprawdę ciekawych realizacji. Ceny naklejek będą oczywiście różnić się w zależności od wybranego rodzaju podłoża, warto jednak postawić na wysokiej klasy folie do zadruku z mocnym klejem.

Folie magnetyczne w służbie nowoczesnej reklamy

Jednymi z najciekawszych rodzajów folii do zadruku są folie magnetyczne. Z jednej strony są one pokryte proszkiem ferromagnetycznym, przez co zamieniają się w elastyczny magnes. Nie przykleja się ich więc na klej, ale przymocowuje do metalowych powierzchni jak tradycyjny magnes. Łatwo można w razie potrzeby taką naklejkę usunąć. Naklejki magnetyczne montowane są najczęściej na samochodach firmowych, cieszą się też dużą popularnością jako rozdawane klientom gadżety firmowe. To ciekawy, nowoczesny sposób na nienachalną reklamę, który w sprytny sposób wypromuje każdy produkt i usługę!